داوطلبین گرامی برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری می توانید از این طریق سوالات آزمون سال 92 را دانلود کنید.
داوطلبان شرکت در آزمون استعداد تحصیلی دکتری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات از این صفحه آزمون دکترای سال 93 را دانلود کنید.
در ادامه سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 94 را می توانید رایگان دانلود کنید
جهت دانلود سوالات دکتری گروه انسانی به جدول زیر مراجعه کنید.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه انسانی از طریق زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون زبان عمومی تمامی رشته ها از طریق زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه علوم پایه از طریق زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه علوم پایه از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه علوم پایه از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
اوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه فنی و مهندسی از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه فنی و مهندسی از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه فنی و مهندسی از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه کشاورزی و منابع طبیعی از طریق زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون گروه کشاورزی و منابع طبیعی از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
خبرنامه دانشجویان ایران: در ادامه دانلود سوالات دکترای گروه کشاورزی و منابع طبیعی سال 94 آمده است.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند.
داوطلبین دکترای دانشگاه های سراسری می توانند برای آشنایی بیشتر با نحوه سوالات آزمون از طریق جدول زیر سوالات مربوطه را دانلود نمایند
آزمون کارشناسی ارشد پزشکی وزارت بهداشت
جهت دریافت دفترچه راهنما و منابع آزمون کارشناسی ارشد پزشکی وزارت بهداشت روی اینجا کلیک کنید

جهت دانلود دفترچه راهنماي آزمون ورودي دكترا سال تحصيلي 93-94 بر روي لینک زیر كليك كنيد:

دانلود دفترچه راهنما و ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت (طبق آخرین تغییرات)

جهت دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود لایتنر موسسه علوم پزشکی سنا

توجه مهم: دريافت کنندگان برنامه پس از نصب توجه نمايند که وارد کردن لغات جديد موجود در بسته هاي اين برنامه، بصورت دستي مي باشد بنابراين هر روزي که قصد داريد لغات جديدي را به سيکل لايتنر وارد کنيد مي بايست به قسمت ايمپورت بسته هاي هديه رفته، و لغات جديد خود را با لمس روي بسته مورد نظر (بصورت 20 تايي يا 10تايي) وارد سيکل برنامه کنيد. پس از اينکار، اين برنامه تمامي زمانبندي هاي لازم را براي نمايش مجدد لغات بصورت اتوماتيک انجام خواهد داد.

سؤالات امتحانی حوزه های علمیه

المپیاد علمی::مقطع چهارم (صفحه)
المپیاد علمی::مقطع سوم (صفحه)
المپیاد علمی::مقطع دوم (صفحه)
المپیاد علمی:: مقطع اول (صفحه)
المپیاد علمی::سال تحصیلی 93-92 (صفحه)
بانک سوالات مسابقات علمی_المپیاد (صفحه)
غیرحضوری::سوالات اسفندماه (صفحه)
غیرحضوری::سال تحصیلی 93-92 (صفحه)
بانک سوالات آموزش غیرحضوری (صفحه)

دانلود رایگان نمونه سوال آزمون ۳۳ دستیاری پزشکی اسفند ۸۴
دانلود رایگان نمونه سوال آزمون ۳۴ دستیاری پزشکی اسفند ۸۵
دانلود رایگان نمونه سوال آزمون ۳۵ دستیاری پزشکی اسفند ۸۶
دانلود رایگان نمونه سوال آزمون ۳۸ دستیاری پزشکی اسفند ۸۹ به همراه پاسخنامه
دانلود رایگان نمونه سوال آزمون ۳۹ دستیاری پزشکی فروردین ۹۱ به همراه پاسخنامه

 

دانلود سئوالات و پاسخنامه آزمون دکتري 94

دانلود سئوالات و پاسخنامه آزمون دکتري 93

دانلود سئوالات و پاسخنامه آزمون دکتري 93

 

دانلود سئوالات و پاسخنامه آزمون دکتري 92

 

دانلود سئوالات و پاسخنامه آزمون دکتري 91

 

 
#