رئیس دانشگاه صدا و سیما گفت: برای نخستین بار در کشور ایران سه رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد در شورای تحول علوم انسانی در این دانشگاه تصویب شد.

به گزارش فارس، شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما  با اشاره به اینکه سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه تشکیل شده است، گفت: دانشگاه صدا و سیما برای نخستین بار سه رشته تحصیلی جدید را در مقطع کارشناسی ارشد تأسیس کرده است که پذیرش دانشجو در این سه رشته از مهرماه سال آینده انجام خواهد شد.

* راه اندازی رشته‌های فلسفه رسانه و جلوه‌های ویژه برای نخستین بار در کشور
وی افزود:‌ سه رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد شامل فلسفه رسانه است که ترکیبی از علوم فلسفی و رسانه بوده و در نظریه‌پردازی در حوزه اندیشه ایرانی ـ اسلامی تأثیرگذار است. همچنین دومین رشته جدید این دانشگاه جلوه‌های ویژه است که برای اولین بار در کشور در مقطع ارشد راه‌اندازی شده است.

* تهیه‌کنندگی انیمیشن رشته جدید دانشگاه صداوسیما
رئیس دانشگاه صدا و سیما تصریح کرد: سومین رشته  جدید این دانشگاه تهیه‌کنندگی انیمیشن در دانشکده هنرهای دیجیتال است که در کنار رشته هنرهای دیجیتال از سال آینده پذیرش دانشجو خواهد داشت.

* رشته‌های جدید از سال آینده با صدور مجوز  پذیرش دانشجو دارند
اسفندیاری ادامه داد: سه رشته جدید این دانشگاه که در مقطع ارشد است در شورای تحول به تصویب رسیده و در کمیسیون تخصصی برنامه‌ریزی و وزارت علوم هم به تصویب نهایی رسیده است که با صدور مجوز در این رشته‌های جدید از سال آینده پذیرش دانشجو انجام خواهد شد.

 
#

اشتراک این خبر در :