این اردوی مطالعاتی زیر نظر تیم آموزشی پژوهشی پایگاه خبری آزمون دکتری ، که بالغ بر ۳۵۰۰ استاد و فارغ التحصیل دکتری است ، بطور کاملا استاندارد در جهت مساعدت داوطلبان برای جمع بندی ، مرور و تثبیت مطالب طراحی شده است.

این دوره شامل موارد زیر میباشد :

•  برنامه ریزی ویژه ی ماه آخر

•  بانک تست ادوار گذشته کنکور دکتری

•  بانک تست تالیفی کنکور دکتری

طرح تضمینی موارد بالا بصورت E-Book به قیمت ۷۰۰ هزار تومان می باشد که شما فقط ۵۰% آن را در ابتدا (۳۵۰هزار تومان) و مابقی بعد از قبولی در آزمون دکتری (۳۵۰هزار تومان) پرداخت میکنید.

طرح تضمینی موارد بالا بصورت پستی به قیمت ۱ میلیون تومان می باشد که شما فقط ۵۰% آن را در ابتدا (۵۰۰هزار تومان) و مابقی بعد از قبولی در آزمون دکتری (۵۰۰هزار تومان) پرداخت میکنید.

معایب اردوهای مطالعاتی سایر موسسات

توجه بیش از حد به منافع مالی: همیشه در کنار افرادی که شرافت مندانه کار می کنند کسانی هستند که تنها و تنها کسب درآمدهای بالا برایشان اهمیت دارد و در درجه اول الویت برای آن‌هاست و هدفی جز کسب منفعت مالی ندارند. به همین دلیل در انتخاب موسسه ای که برگزارکننده اردو مطالعاتی خوب است دقت زیادی بکنید.

چینش نامناسب داوطلبان: گاهی مشاهده شده است که مسئولان برگزار کننده برای اینکه هزینه کمتری برای اردو بپردازند مجبور می شوند ، یک برنامه ریزی و پکیج را برای تعداد زیادی از داوطلبان درنظر بگیرند، طبیعتا از بازده مطالعاتی داوطلبان کم می کند اما این اردوی تضمینی مختص خود شما طراحی خواهد شد

تبصره: با خواندن این مقاله این موضوع برایتان به اشتباه جا نیفتد که حتما می بایست در اردوهای مطالعاتی شرکت کنید. هدف ما از این نوشته این است که شما که حالا امورات خود را برای آزمون دکتری تحت الشعاع قرار دادید و تصمیم برای مطالعه گرفتید این دوران برایتان به اندازه کافی مفید باشد که از مهم ترین عواملی که بازده درسی شما را افزایش می دهد برنامه ریزی مناسب برای مطالعه است.

برای خودتان جا بیندازید که هیج چیز نباید مانع رسیدن شما به اهدافتان باشد چرا که در صورت نگرفتن نتیجه مطلوب هیچ کس حق را به شما نخواهد داد!

حتی وجدانتان!

“این همه تلاش کردم، این همه صبر کردم، خدایا شکر از اینکه جواب زحماتم رو دادی”

اگه هنوز خودت رو لایق بهترینا میدونی، اگه هنوز به توانایی های خودت ایمان داری، ما آماده ایم بهت کمک کنیم.

 
#

اشتراک این خبر در :