متقاضیان واجد شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۸ دانشگاه صنعتی شیراز تا ۲۸ اسفند فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک اقدام نمایند.
 مطابق اطلاعیه دانشگاه صنعتی شیراز، زمان ارسال مدارک تا دوشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۸ خواهد بود. لازم به ذکر است تاریخ مصاحبه متعاقباً از طریق سایت دانشگاه اعلام میگردد.

فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی شیراز جهت سال تحصیلی ۹۹-۹۸

دانلود فرم گواهی رتبه

لینک ثبت نام

شرایط ارشد بدون کنکور صنعتی شیراز

۱- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته ورودی مهر ۱۳۹۴ که پس از گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی تا پایان نیمسال ششم به لحاظ میانگین کل جزء پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند.

 

تبصره: دانش آموختگان ورودی بهمن ۹۳ به شرط دانش آموختگی در هشت نیمسال می توانند در فراخوان کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۸-۹۹ شرکت نمایند.

۲- رتبه های اول تا پانزدهم نهایی المپیاد های علمی– دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت. (با ارایه معرفی نامه از دبیر خانه المپیاد)

۳- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته صرفاً دانشگاه صنعتی شیراز، که پس از گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی تا پایان نیمسال ششم به لحاظ میانگین کل بین پانزده تا بیست و پنج درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار می گیرند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند، نیز می توانند در این فراخوان شرکت نمایند. بدیهی است پذیرش نهایی این دانشجویان منوط به عدم تکمیل ظرفیت توسط پانزده درصد اول بند یک می باشد.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۸ صنعتی شیراز

متقاضیان ورودی نیمسال اول سال تحصیلی (۹۴-۹۵ که حداکثر تا ۹۸/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل خواهند شد) از شنبه مورخ ۹۷/۱۱/۲۷ تا دوشنبه ۹۷/۱۲/۲۸ باید به صورت اینترنتی ثبت نام و مدارک را در سامانه بارگذاری نمایند. پس از آن سیستم غیر فعال می گردد و این مدت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود. لازم به ذکر است در زمان ثبت نام می بایست مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ریال (پنجاه هزار تومان) به حساب اینترنتی مندرج در صفحه ثبت نام اینترنتی به عنوان هزینه ثبت نام واریز گردد قابل توجه متقاضیان محترم که وجه پرداختی به هیچوجه مسترد نخواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی:

تمامی مدارک زیر به جز توصیه نامه محرمانه از استاد باید با فرمت jpg اسکن شده و در یک فایل rar یا zip با نام خانوادگی متقاضی بصورت لاتین در محل های که در نظر گرفته شده است، بارگذاری نمایند. لازم به ذکر است در صورتیکه متقاضی قصد ثبت نام در چند گرایش را دارد می بایست در هر گرایش جداگانه ثبت نام نماید.

– تصویرکارت ملی (پشت و رو)

– تصویر شناسنامه (تمام صفحات)

– ریزنمرات دوره کارشناسی تا پایان نیمسال ششم برای وردی های مهر ۹۴

– تکمیل فرم اعلام رتبه با تایید معاون/مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محل تحصیل

– گواهی و مستندات سوابق پژوهشی (در صورت وجود)

توجه:

در روز مصاحبه کلیه مدارک فوق به همراه حداقل دو عدد توصیه نامه علمی محرمانه از استادان دوره کارشناسی به کمیته مربوطه تحویل داده شود.

در صورت هرگونه سوال به شماره ۳۷۲۷۹۱۸۹-۰۷۱ سرکار خانم مهندس برازجانی کارشناس دفتر استتعداد درخشاان دانشگاه تماس حاصل گردد.

 
#

اشتراک این خبر در :