رئیس سنجش آموزش پزشکی از تعویق زمان ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری ۹۷ وزارت بهداشت خبر داد.

آبتین حیدرزاده رئیس سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به تغییر تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ۹۷ وزارت بهداشت  خبر داد و گفت: پیش از این قرار بود ثبت نام تکمیل ظرفیتکارشناسی ارشد پزشکی و دکتری وزارت بهداشت تا پایان هفته اول آذر انجام شود اما به دلیل نهایی نشدن ظرفیت ها ثبت نام به هفته دوم آذر موکول شد.

حیدرزاده ادامه داد: ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ۹۷ وزارت بهداشت  هفته دوم آذر انجام می شود اما تا پایان هفته ظرفیت های پذیرش کارشناسی ارشد و دکتری در سایت سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.

تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری پزشکی فقط در رشته های مورد نیاز

وی ادامه داد: پس از موافقت شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت با تکمیل ظرفیت آزمون ها، تاریخ دقیق ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دستیاری تخصصی و فوق تخصصی پزشکی اعلام شد و داوطلبان دستیاری فوق تخصصی پزشکی از امروز سوم آذر و داوطلبان دستیاری تخصصی پزشکی از تاریخ ۵ آذر در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت‌نام می توانند ثبت نام کنند.

حیدرزاده رئیس سنجش آموزش پزشکی به مجوز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای ۹۷ وزارت بهداشت در رشته های خاص اشاره کرد و گفت: بر اساس نظر شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای وزارت بهداشت در رشته‌هایی که دانشگاه‌های علوم پزشکی نیاز به فارغالتحصیل داشته باشند، به صورت خاص و متعهد به خدمت انجام خواهد شد.

درک مطلب جامع آزمون‌های زبان – ویرایش جدید

موجودی:موجود

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading شامل تمامی مهارت های لازم برای پاسخ گویی به سوالات درک متن یا ریدینگ تمامی آزمون های زبان اعم از MHLE ،MSRT ،EPT و تولیمو می باشد.

۱۵,۰۰۰ تومان ۱۳,۹۰۰ تومان

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading شامل تمامی مهارت های لازم برای پاسخ گویی به سوالات درک متن یا ریدینگ تمامی آزمون های زبان MHLE ،MSRT ،EPT و تولیمو می باشد.
منابع مورد استفاده در کتاب Fast Reading کتاب تافل لانگمن و TOEFL Reading Flash می باشد که بصورت فارسی سلیس و روان به رشته تالیف درآمده است. این کتاب نمونه ریدینگ های زیادی رو هم داره که باتوجه مهارت های کتاب به سوالات آنها پاسخ داده شده است. همچنین در بخش در آزمون کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان کلیدی ترین و کاربردی ترین نکات لازم برای پاسخ سریع و دقیق به سوالات درک مطلب آزمون های زبان ارائه شده است.
ویرایش جدید کتاب شامل ۳۳ متن با ترجمه فارسی و پاسخ تشریحی نیز می باشد.

این کتاب که تالیف استاد مهرداد زنگیه وندی است که در انتشارات جنگل به چاپ رسیده است.

لینک خرید کتاب

درک مطلب جامع آزمون‌های زبان – ویرایش جدید

 

 
#

اشتراک این خبر در :