فراخوان مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ منتشر شد.

دانشگاه تبریز مطابق با «آیین ­نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد» (ابلاغیه­ شماره ۷۷۹۴۸ / ۲۱ مورخ ۹۳/۰۵/۰۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، اصلاحیه­ شماره ۴۷۸۲۰ / ۲۱ مورخ ۹۴/۰۳/۱۶، اصلاحیه شماره۱۴۰۰۳۶ / ۲ مورخ ۹۵/۰۷/۰۴ و اصلاحیه شماره ۲۹۹۵۷۴ / ۲ مورخ ۹۶/۱۲/۱۶، در تمامی رشته/گرایش ­های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز که در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ دارای سهمیه پذیرش از طریق کنکور سراسری هستند، بجز رشته/گرایش­ های مذکور در جدول ۱ فراخوان که ظرفیت پذیرش آن­ ها تکمیل شده است، از میان دانشجویان و فارغ ­التحصیلان ممتاز مقطعکارشناسی پیوسته، با لحاظ نمودن شرایط مندرج در شیوه نامه پذیرش و در مرحله تکمیل ظرفیت دانشجو می ­پذیرد.

متقاضیان محترم ابتدا بایستی فراخوان و شیوه ­نامه پذیرش را به دقت مطالعه نمایند. سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کرده و این فرم را به انضمام مدارک قید شده در فراخوان پذیرش و به شیوه مشروح در فراخوان، حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۲/۳۱، برای گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز ارسال نمایند. 

 
#

اشتراک این خبر در :