به اطلاع کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه که واجد شرایط ماده ۴ آیین نامه تدوین کتب هستند، می رساند: فراخوان تدوین کتب درسی دانشگاه (نوبت ششم) از تاریخ ۱/۱۲/۹۶ لغایت ۲۰/۱۲/۹۶ انجام خواهد شد. 
لذا کلیه همکاران علمی می توانند جهت دریافت آئین‌نامه مذکور و ثبت نام در فراخوان به سامانه تدوین منابع آموزشی دانشگاه به نشانی http://tadvin.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است شناسه کاربری اعضای علمی دانشگاه پیام نور، شماره ملی و کلمه عبور، شماره استادی سامانه گلستان تعریف شده و شماره تماس ۲۲۴۸۵۲۲۸-۰۲۱ در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات همکاران خواهد بود.
دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاهی کتاب محور با بیش از ۲۵ سال فعالیت در نظام آموزش عالی جمهوری اسلامی ایران، فعالیت چشمگیر و تاثیرگذاری داشته و با دارا بودن قریب به یک میلیون دانشجو تلاش دارد با تولید منابع آموزشی خودآموز به تکلیف اصلی خود که آموزش برای همه، همه جا و همه وقت است، عمل نماید. در این راستا تولید محتوای آموزشی خودآموز در قالب کتاب یکی از مهمترین اهداف این دانشگاه می‌باشد. لذا فراخوان تدوین و تولید منابع درسی چاپی دانشگاه از طریق سامانه تدوین محتوای آموزشی انجام می پذیرد. لذا بدینوسیله از کلیه اعضای محترم هیات علمی موسسه‌های آموزشی و پژوهشی در کلیه رشته‌ها که حداقل چهار نیمسال تحصیلی سابقه آموزشی داشته و سابقه پژوهشی لازم برای تالیف و تدوین کتاب را نیز دارا می‌باشند، جهت همکاری در این خصوص دعوت به عمل می‌آید. بررسی و الویت‌بندی متقاضیان بر اساس سوابق آموزشی، پژوهشی و حسب نظر شورای تخصصی بخش‌های علمی و رعایت سقف واحد مجاز تالیف خواهد بود. در ضمن برابر مصوبه شورای آموزشی دانشگاه در مقطع کارشناسی‌ارشد فقط امکان تالیف گروهی میسر می باشد.
لازم به ذکر است برای اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور شناسه کاربری، کد ملی عضو محترم علمی و کلمه عبور کد استادی سامانه گلستان است. و همکاران سایر موسسه های آموزشی و پژوهشی باید از قسمت ثبت نام جدید اقدام فرمایند.
لطفا جهت اطلاع از شرایط تالیف و دیگر مقررات از گزینه “آیین نامه تدوین کتاب و نحوه محاسبه حق الزحمه تالیف” اطلاعات لازم را مطالعه فرمایید.

 

– راهنمای تنظیم فرمت  (حجم فایل : ۱,۹۵ MB)

 

– شیوه نامه تدوین کتابهای دانشگاه پیام نور (حجم فایل : ۲,۵ MB)

 

– متن قرار داد تدوین کتب درسی (حجم فایل : ۱۸۰ KB)

 

– آیین نامه تدوین کتاب و نحوه محاسبه حق الزحمه تالیف (حجم فایل : ۲۹۰ KB)

 

– ضوابط نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (حجم فایل : ۴۲۰ KB)

 

 
#

اشتراک این خبر در :