بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون ( استعداد درخشان) سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ به شرح ذیل اعلام می گردد.

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان به اطلاع می رساند کسانی که به هر دلیل مایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه نمی باشند لازم است انصراف خود را با ذکر کامل مشخصات، امضا، اثرانگشت و تاریخ  حداکثر تا روز شنبه مورخ ۱۴/ ۱۳۹۶/۵ به حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی- دفتر استعدادهای درخشان تحویل دهند. به مواردی که بعد از این تاریخ ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد و مسئولیت آن صرفا به عهده خود داوطلب می باشد.

لازم به ذکر است اسامی افراد ذخیره در صورتی به سازمان سنجش اعلام خواهد شد که واجدین شرایط با اولویت بالاتر حداکثر تا تاریخ ۱۴/ ۱۳۹۶/۵ انصراف خویش را اعلام نموده باشند.

شماره تماس: ۰۷۶۳۳۷۱۱۰۴۰

شماره فکس:۰۷۶۳۳۷۱۱۰۳۹

 

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون ( استعداد درخشان) برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶

دانشکده علوم وفنون دریایی:

ردیف نام و نام خانوادگی دانشگاه محل تحصیل کارشناسی رشته گرایش کارشناسی ارشد
۱ نازیلا حاجبی هرمزگان شیلات- تکثیر و پرورش آبزیان
۲ خدیجه غطاوی هرمزگان شیلات- بوم شناسی آبزیان شیلاتی
۳ راویه طاهری کندر جیرفت شیلات- محیط زیست دریا

 

 

دانشکده کشاورزی:

ردیف نام و نام خانوادگی رشته و دانشگاه محل تحصیل کارشناسی رشته گرایش کارشناسی ارشد
۱ سنا عبدالهی هرمزگان رشته مرتع و ابخیزداری آبخیزداری/ اصلی
۲ انیس حیدری نارمندی هرمزگان رشته مرتع و ابخیزداری آبخیزداری/ ذخیره
۳ مینا احمدی سرخونی هرمزگان رشته مرتع و ابخیزداری مدیریت و کنترل بیابان/ اصلی
۴ فاطمه زرهی هرمزگان رشته مرتع و ابخیزداری مدیریت و کنترل بیابان/ ذخیره

 

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی رشته و دانشگاه محل تحصیل کارشناسی رشته گرایش کارشناسی ارشد
۱ سارا خوری زاده شهید مدنی آذربایجان- مهندسی تولیدات گیاهی- گیاهان دارویی علوم مهندسی باغبانی- گیاهان دارویی
۲ ندا بزمالون هرمزگان ، مهندسی کشاورزی- علوم باغبانی علوم مهندسی باغبانی- گیاهان زینتی
۳ بهاره دهقانی تل گردویی هرمزگان ، مهندسی کشاورزی- علوم باغبانی علوم مهندسی باغبانی- درختان میوه
۴ سمانه غلام باغی هرمزگان ، مهندسی کشاورزی- علوم باغبانی علوم مهندسی باغبانی- سبزیها
۵ محمد ملت خواه میناب، مهندسی کشاورزی- آب علوم و مهندسی آب-آبیاری و زهکشی

 

 

 

دانشکده علوم پایه:

ردیف نام و نام خانوادگی دانشگاه محل تحصیل کارشناسی رشته کارشناسی رشته گرایش کارشناسی ارشد
۱ فاطمه امین پور هرمزگان ریاضیات و کاربردها ریاضی-جبر
۲ سهیلا روئین تن هرمزگان ریاضیات و کاربردها ریاضی-جبر
۳ فاطمه سرپرست هرمزگان ریاضیات و کاربردها ریاضی-آنالیز
۴ هنگامه هواصل هرمزگان شیمی-محض شیمی-شیمی آلی
۵ کوثر پرورزاده هرمزگان زمین شناسی ژئوفیزیک-ژئومغناطیس
۶ آرش مرادپور هرمزگان فیزیک- هواشناسی ژئوفیزیک-زلزله شناسی
۷ افسانه غلامی هرمزگان فیزیک- هواشناسی فیزیک-اتمی و مولکولی

دانشکده علوم انسانی:

ردیف نام و نام خانوادگی دانشگاه محل تحصیل کارشناسی رشته کارشناسی رشته گرایش کارشناسی ارشد
۱ فاطمه فیروزی هرمزگان مدیریت بازرگانی مدیریت بازرگانی/بازاریابی
۲ طیبه لیراوی خلیج فارس مدیریت بازرگانی مدیریت بازرگانی/استراتژیک
۱ مهنا شریفی هرمزگان مدیریت گمرکی مدیریت کسب و کار/استراتژی/اصلی
۲ ساحل خورشیدی یاسوج هرمزگان مدیریت دولتی مدیریت کسب و کار/استراتژی/ذخیره اول
۳ زهرا اعتماد هرمزگان مدیریت دولتی مدیریت کسب و کار/استراتژی/ذخیره دوم
۱ ساحل خورشیدی یاسوج هرمزگان مدیریت دولتی مدیریت دولتی/ توسعه منابع انسانی/ اصلی
۲ زهرا اعتماد هرمزگان مدیریت دولتی مدیریت دولتی/ توسعه منابع انسانی/ ذخیره اول
۳ زهرا میرسلیمانی هرمزگان مدیریت دولتی مدیریت دولتی/ توسعه منابع انسانی/ ذخیره دوم
۱ مینا یوسف پورشقویی هرمزگان مدیریت صنعتی مدیریت صنعتی/ تولیدو عملیات/ اصلی
۲ میلاد زارع هرمزگان مدیریت صنعتی مدیریت صنعتی/ تولیدو عملیات/ ذخیره

دانشکده علوم انسانی:

ردیف نام و نام خانوادگی دانشگاه محل تحصیل کارشناسی رشته کارشناسی رشته گرایش کارشناسی ارشد
۱ طیبه گوغری هرمزگان روانشناسی عمومی روانشناسی عمومی/اصلی
۲ عظیم مدهنی میرزاوند هرمزگان روانشناسی عمومی روانشناسی عمومی/ ذخیره
۱ نسیم شیخی فینی هرمزگان راهنمایی و مشاوره مشاوره خانواده/ اصلی
۲ مریم شیخی هرمزگان راهنمایی و مشاوره مشاوره خانواده/ ذخیره اول
۳ سیده منصوره علوی هرمزگان راهنمایی و مشاوره مشاوره خانواده/ ذخیره دوم
۱ مریم شیخی هرمزگان راهنمایی و مشاوره تحقیقات آموزشی/ اصلی
۲ محمدصادق حدادان مرکز آموزش عالی شهید بهشتی اقلید علوم تربیتی/آموزش ابتدایی و پیش دبستانی تحقیقات آموزشی/ذخیره
۱ مریم غلامی هرمزگان زمین شناسی سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی
۲ پرنیان سرفراز هرمزگان  پژوهشگری علوم اجتماعی علوم اجتماعی
۳ فرزانه ملکی بابهویزی ولی عصر رفسنجان زبان و ادبیات فارسی ادبیات کودک و نوجوان

دانشکده فنی و مهندسی:

 

ردیف نام و نام خانوادگی دانشگاه محل تحصیل کارشناسی رشته کارشناسی رشته گرایش کارشناسی ارشد
۱ محمدرضا سلیمی مرکز آموزش عالی فیروزآباد مهندسی مکانیک مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی
۲ فرناز اسفندنیا هرمزگان مهندسی عمران- عمران مهندسی عمران- سازه
۳ مجید رزازپور جیرفت مهندسی عمران- عمران عدم حضور در مصاحبه
۴ طیبه شریعتی ایلام مهندسی کامپیوتر- نرم افزار عدم حضور در مصاحبه
۵ سیده مهناز شیخ الاسلامی هرمزگان مهندسی صنایع- صنایع مهندسی صنایع-بهینه سازی سیستمها/ اصلی
۶ مهیار شریفی هرمزگان مهندسی صنایع- صنایع مهندسی صنایع-بهینه سازی سیستمها/ ذخیره

دانشکده علوم و فنون دریایی:

 

ردیف نام و نام خانوادگی دانشگاه محل تحصیل کارشناسی ارشد رشته گرایش دکتری
۱ زهرا زارعی جلیانی هرمزگان زیست شناسی دریا- جانوران دریا
۲ فاطمه پرویزی هرمزگان شیلات- تکثیر و پرورش آبزیان

 

 

منبع

 

 
#

اشتراک این خبر در :