در این مطلب از فست زبان قصد داریم ۱۴ نرم افزار بسیار کاربردی و عالی در رابطه با آمادگی آزمون‌های آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL) و GRE را به شما معرفی کنیم و برای دانلود شما داوطلبان آزمون‌های زبان قرار دهیم.

۱. نرم افزار رایگان IELTS Skills (مخصوص گوشی های IOS)

دانلود نرم افزار رایگان IELTS skills برای ios

این نرم افزار رایگان که برای آمادگی آزمون IELTS مفید است، در یادگیری ۴ مهارت reading (درک متن)، listening (مهارت شنیداری)، speaking (صحبت کردن) و writing (مهارت نوشتاری) به شما کمک می کند. از ویژگی های اپلیکیشن IELTS Skills می توان به آزمون های نمونه،‌ تکالیف تمرینی و تکالیف تعاملی اشاره کرد. مطالب این نرم افزار موبایلی از پرفروش ترین کتاب های آزمون آیلتس تالیف آقای Sam McCarter گرفته شده است.

۲. نرم افزار رایگان IELTS Word Power (اندروید)

دانلود رایگان اپلیکیشن IELTS word power


اپلیکیشن IELTS Word Power توسط British Council به منظور غنی سازی دامنه واژگان داوطلبان آزمون آیلتس ساخته شده است. این نرم افزار با سوالات تستی، دامنه لغت شما را می سنجد و زبان انگلیسی شما را برای کسب نتیجه در آزمون آیلتس تقویت می کند.
برای دانلود برنامه IELTS Word Power از گوگل پلی کلیک کنید.

۳. نرم افزار رایگان IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards (اندروید)

دانلود رایگان اپلیکیشن IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards


با این نرم افزار اندرویدی شما ۶۰۰ لغت بسیار مهم زبان انگلیسی را با استفاده از فلش کارت برای آمادگی آزمون IELTS یاد می گیرید. شما با معانی دقیق لغات، مثال های کاربردی و فلش کارت این اپلیکیشن سطح خود را بالا می برید. 
از ویژگی های اپلیکیشن IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ۶۰۰ لغت مهم انگلیسی را که توسط یک کارشناس آزمون امتحان IELTS طراحی شده است را تمرین و یاد می گیرید.
  • تعاریف کامل و جملات نمونه برای هر کلمه
  • مرتب سازی کلمات بر اساس سطوح دشواری آسان، متوسط ​​و پیشرفته
  • با پیگیری پیشرفت خود، نقاط ضعف خود را بهبود بخشید
  • الگوریتم هوشمند فلش کارت ها برای یادگیری سریع و مطالعه بهینه

۴. اپلیکیشن رایگان (IELTS Essentials (IELTS Tips

۴. اپلیکیشن رایگان IELTS Essentials IELTS Tips


IELTS Essentials IELTS Tips (نکات آیلتس) برنامه‌ای است که مفید بودن خود برای آزمون آیلتس را اثبات کرده است. این برنامه آموزش آیلتس کلمات مهمی را دارد که شما بایستی تلفظ صحیح آنها را یاد بگیرید، روش‌هایی برای محاسبه نمره شما و توصیه ۱۰ نکته مهم برای مهارت reading (درک متن)، listening (مهارت شنیداری)، speaking (صحبت کردن) و writing (مهارت نوشتاری) آزمون آیلتس از ویژگی های نرم افزار IELTS Essentials IELTS Tips است.

۵. برنامه IELTS Essay

اپلیکیشن رایگان IELTS Essay


برنامه موبایلی IELTS Essay شامل ۲۰۰ آزمون در موضوعات مختلف است که به شما کمک می کند تا دامنه واژگان انگلیسی خود را بهبود بخشید. همچنین به شما کمک می کند تا با نوع و سبک زبان مورد نظر شما در بخش نوشتن (writing) آیلتس آشنا شوید.

خوب تا اینجا بهترین اپلیکیشن های آمادگی آزمون IELTS را به شما معرفی کردیم. در ادامه مطلب ۱۴ اپلیکیشن ضروری برای آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE میریم سراغ بهترین Appها برای آمادگی آزمون تافل (TOEFL). داوطلبان آزمون های تافل حتما در ادامه با ما همراه باشید.

۶. اپلیکیشن TOEFL iBT Preparation – Vocabulary and Reading (مخصوص IOS)

دانلود برنامه TOEFL IBT Preparation


برنامه TOEFL IBT Preparation – Vocabulary and Reading همه ابزارهای لازم برای موفقیت در آزمون TOEFL® iBT را در اختیار دانش آموزان سطح متوسط تا پیشرفته قرار می دهد. علاوه بر این، اپلیکیشن TOEFL IBT Preparation بهترین ابزار برای بهبود دامنه واژگان شماست و تمام زمینه های آزمون TOEFL را با معنای کامل و واضح کلمات پوشش می دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید با آزمون های چند گزینه‌ای میزان آمادگی خود را برای آزمون TOEFL بسنجید. این برنامه با تمرین‌ها و تست های واقعی آزمون تافل چارچوب کلی آزمون تافل را برای شما شبیه سازی می کند.

۷. نرم افزار TOEFL Flashcards

دانلود اپلیکیشن TOEFL Flashcards برای اندروید و ios


این اپلیکیشن که هم برای سیستم عامل اندروید و هم IOS منتظر شده است ۲۰۰ کلمات کلیدی و مهم آزمون TOEFL را بصورت فلش کارت به شما آموزش می دهد. هر روز تمرین کنید و دامنه لغات خود را بهبود ببخشید. برای هر کلمه تعریف و جمله مثال آماده شده است و لغات سطح بندی شده است. 

۸. برنامه TOEFL Test Incorrect Words

دانلود نرم افزار TOEFL Test Incorrect Words

تشخیص کلمات اشتباه در زبان انگلیسی شاید برای کسانی هم که در کشورهای انگلیسی زبان دشوار باشد. اپلیکیشن TOEFL Test Incorrect Words برنامه‌ای است که به شما کمک می کند تا کلمات نادرست را شناسایی و اصلاح کنید. این برنامه شامل ۱۶۷۰ سوال از کلمات نادرست برای تمرین است.

۹. اپلیکیشن TOEFL Pictionary

دانلود نرم افزار TOEFL Pictionary


TOEFL Pictionary، یک فرهنگ لغت تصویری از رایج‌ترین کلمات TOEFL با معنی آنها بصورت تصویر است. تصویر برای هر کلمه به شما کمک خواهد کرد تا شما معنی لغات را به حافظه تصویری خود بسپارید و در نتیجه خیلی دیرتر آن را فراموش می کنید. علاوه بر ارائه تصویر برای هر لغت در نرم افزار TOEFL Pictionary، معنی لغت بهمراه مثال بصورت متن در زیر آن آمده است.

۱۰. نرم افزار TOEFL Essay

دانلود نرم افزار toefl essay

TOEFL Essay حقیقتا نرم افزاری مفید است که شما را برای آزمون تافل آماده می کند. این برنامه شامل ۱۸۵ ارزشیابی TOEFL است که مباحث مختلف و مهم این آزمون را پوشش می دهد که به شما در بهبود قدرت واژگان انگلیسی کمک می کند. همچنین به شما ایده‌هایی را برای نوشتن بخش رایتینگ آزمون تافل ارائه می کند 
برای دانلود نرم افزار TOEFL Essay از گوگل پلی کلیک کنید.همه چیز در مورد آزمون تافل کتبیحتما بخوانید

خوب تا اینجا هم بهترین نرم افزارهای کاربردی برای آمادگی آزمون تافل را به شما داوطلبان عزیز معرفی کردیم. در ادامه این مطلب نرم افزارهای کاربردی برای آمادگی آزمون GRE را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱۱. نرم افزار راهنمای رسمی آزمون GRE

نرم افزار راهنمای رسمی آزمون GRE


این نرم افزار تنها برنامه ایجاد شده توسط ETS (طراحان آزمون GRE) است. اپلیکیشن راهنمای رسمی GRE، سوالات معتبر بخش کلامی، تحلیلی و رایتینگ را به همراه پاسخ‌های تشریحی و ارائه نکات کلیدی مفید آزمون برای داوطلبان این آزمون جمع‌آوری کرده است. همچنین شما می‌توانید سطح آمادگی خود را با انواع سوالات آن و میزان پیشرفت‌تان را در هر دسته بندی بسنجید.

۱۲. اپلیکیشن Manhattan Prep GRE

دانلود اپلیکیشن Manhattan Prep GRE


رابط کاربری ساده و کاربرپسند، محتوای قوی و سیستم فلش کارت دستی، اپلیکیشن Manhattan Prep GRE را به یک برنامه قدرتمند برای آزمون GRE تبدیل کرده است. برای هر فلش کارت، شما مشخص می کنید «می‌دانید»، «تا حدودی می دانید» یا «نمی دانید»، که این کار به شما این امکان را می دهد که برنامه را سفارشی کنید تا نقاط ضعف خود را هدف قرار دهید. همچنین تمام فلش کارت‌ها توضیحات دقیق دارند و شما دلیل درستی و نادرستی جواب را متوجه می‌شوید.
علاوه بر این، می توانید مهارت‌های خاصی را که می‌خواهید کار کنید با فیلتر کردن سوالات تمرین بر اساس اینکه چقدر سخت است (با استفاده از عملکردهای «می‌دانید» و «نمی‌دانید») انتخاب کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از آزمون های Verbal یا Quant در سطوح آسان، متوسط یا سخت، دانسته‌های خود را امتحان کنید. این اپلیکیشن در حالت فعال شده بیش از ۱۰۰۰ سوال تمرینی و ۵۰۰ لغت مهم برای یادگیری دارد.

۱۳. اپلیکیشن Ready4GRE

دانلود اپلیکیشن Ready4GRE


Ready4GRE یک برنامه GRE prep محبوب است که آزمون‌هایی را بصورت بازی گونه از شما می‌گیرد و محتوای زیادی را به صورت رایگان به شما ارائه می‌کند. در این برنامه، شما با شرکت در آزمون‌ها امتیاز کسب می کنید و به سطوح بالاتر ارتقا می یابید.
این برنامه همچنین یک ویژگی سؤال روزانه دارد که از تجزیه و تحلیل عملکرد شما استفاده می‌کند و نقاط ضعف و قوت شما را رهگیری می‌کند و امتیاز شما را در آزمون GRE مشخص می‌کند
با این حال، بخش قابل توجهی از برنامه، روش قابل تنظیم آن برای مطالعه است. کاربران می توانند درس‌های کلامی و Quant را در مسیر گام به گام سفت و سخت با استفاده از «راهنمای هوشمندانه» فعال کنند یا موضوعات را به طور تصادفی با استفاده از تابع «مرور موضوعات» مطالعه کنند.

۱۴. برنامه رایگان GRE Prep

برنامه رایگان GRE Prep


یک برنامه کاملا رایگان برای آمادگی آزمون GRE است که توسط Varsity Tutors طراحی شده است و یک برنامه جامع و یکی از بهترین منابع برای آزمون GRE است. صدها کویز از مباحث کلامی و ریاضی در این اپلیکیشن وجود دارد. علاوه بر این، برنامه شامل یک منبع غول پیکر از آزمون‌های شبیه سازی است، از آزمون‌های ۱۵ دقیقه‌ای تا آزمون‌های بیش از دو و نیم ساعته!
سوالات دارای پاسخ تشریحی هستند و شما می‌توانید نتایج آزمون های خود را بصورت کلی مشاهده کنید.

به پایان این مقاله از فست زبان رسیدیم. لطفا اگر نرم افزارهای دیگری هم در این زمینه می‌شناسید و در این مطلب اشاره‌ای به آن نشده است حتما در قسمت نظرات بفرمایید تا اضافه شود.

منابع: hongkiatprepscholarApp StoreGoogle Play

 
#

اشتراک این خبر در :