پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در فراخوانی اعلام کرد که پروژه «مطالعه و طراحی آزمایشگاه مرجع جهت توسعه و ارزیابی درایو تا توان ۲۵۰ کیلووات» را واگذار می‌کند. متن فراخوان به این شرح است:

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در راستای اجرای قرارداد منعقده با پژوهشگاه نیرو با عنوان «تأمین نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی پژوهشگاه از طریق شکل‌دهی هسته‌ها و شرکت‌های فناور در ساختار پارک و یا رفع نیازهای مربوطه از سایر مراجع و اشخاص ذی‌صلاح طبق مقررات پارک»، به منظور بهره‌مندی مناسب از پتانسیل‌های تحقیقاتی و فناوری کشور و همچنین فرصت ارائه توانمندی برای کلیه محققین و فناوران کشور نسبت به واگذاری دستور کارها از طریق فراخوان‌های عمومی به شرح ذیل اقدام می‌نماید.

ردیفشماره فراخوانعنوان فراخوانشرح فراخوانپایان فراخوانوضعیتکاربرگ‌های موردنیاز
۱۹۸/۳۰۰/۳۸۹مطالعه و طراحی آزمایشگاه مرجع جهت توسعه و ارزیابی درایو تا توان ۲۵۰kwلینک اطلاعات مربوط به فراخوان۱۳۹۸/۰۴/۲۰جاریرزومه مسئول هستهفرمت پروپوزال

لذا تقاضا دارد با اختصاص زمان مناسب نسبت به تکمیل کاربرگ‌های مربوطه اقدام فرموده و به همراه سایر مستندات مورد نیاز، موارد را به پست الکترونیکی پارک به آدرس NRI@utstpark.ir ارسال فرمائید.
ضمناً یادآور می‌شود فرصت تکمیل و ارسال کاربرگ‌ها و سایر مستندات تا پایان مهلت اعلام شده فراخوان می‌باشد. بدیهی است به درخواست‌های ارسالی پس از اتمام مهلت زمانی مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

فرایند ارزیابی متقاضیان پس از تکمیل پرونده، به شرح ذیل خواهد بود:
۱-پس از برگزاری فراخوان، پارک نسبت به بررسی صلاحیت عمومی و حرفه‌ای محققین اقدام می‌نماید.
۲- رزومه و نتیجه بررسی صلاحیت محققینی که توسط پارک حائز شرایط لازم شناخته شده‌اند به پژوهشگاه اعلام خواهد شد.
۳-پژوهشگاه بر اساس ضوابط خود یکی از محققین حائز شرایط را انتخاب و جهت عقد قرارداد انتقالی به پارک معرفی خواهد نمود.
لطفاً در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با سرکار خانم محبی‌فر، با شماره تلفن ۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۶۷، تماس حاصل فرمائید.

 
#

اشتراک این خبر در :