مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، اطلاعیه ای درباره زمان و نحوه مصاحبه داوطلبان غایب در جلسه مصاحبه دوره دکتری تخصصی صادر کرد.

زمان و نحوه مصاحبه داوطلبان غایب دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه، اطلاعیه ای درباره زمان و نحوه مصاحبه داوطلبان غایب در جلسه مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که به منظور شرکت در مصاحبه نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام کرده اند، اما در موعد مقرر موفق به حضور در جلسه مصاحبه نشده اند، می رساند ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه با تاخیر دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه ۵ مرداد ماه آغاز و تا ساعت ۱۴ روز پنجشنبه مورخ ۱۰ مردادماه ادامه خواهد داشت.

متقاضیان مصاحبه با تاخیر لازم است به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس http://azmoon.net مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مصاحبه این دسته از داوطلبان بر اساس رشته گرایش در یکی از روزهای ۱۲ الی ۱۴ مردادماه مطابق برنامه زمانی که روز سه شنبه مورخ ۸ مردادماه اعلام خواهد شد، برگزار می شود.

این زمان دیگر به هیچ وجه قابل تمدید نیست و لازم است داوطلبان در بازه مذکور نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 
#

اشتراک این خبر در :