دستورالعمل اعلام زمانبندی ثبت‌نام اعطای تسهیلات ۲ بانک قرض الحسنه به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، مجید مشکینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با صدور دستورالعملی، زمانبندی ثبت نام برای تسهیلات بانکهای قرض الحسنه به دانشجویان را اعلام کرد.

دستورالعمل زمانبندی ثبت نام دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد اسلامی براساس جدول زیر است:

ردیفزمان تحصیلشروع ثبت نام در سامانه سجادپایان ثبت نام در سامانه ساجد
۱نیمسال اول سال تحصیلیپانزدهم مردادپانزدهم مهرماه
۲نیمسال دوم تحصیلیدهم دی ماهدهم اسفند

در این دستورالعمل آمده است که تسهیلات قرض الحسنه بانکی از طریق ثبت نام در سامانه Sajed.iau.ir توسط دانشجو و پس از طی تشریفات اداری و قانونی به حساب شهریه دانشجویان واریز می شود. دانشجویان می توانند کلیه روند اجرایی تا دریافت تسهیلات را از طریق سامانه مذکور پیگیری و مشاهده کنند.

در این دستورالعمل تأکید شده است که کلیه مراحل تکمیل پرونده، افتتاح حساب و ارائه تضمین مربوطه باید توسط دانشجوی واجد شرایط انجام شود.

سامانه ساجد

در راستای سیاست های کلان دانشگاه در خصوص اجرای نظام دانشگاه الکترونیک و مدیریت و نظارت برخط اطلاعات، دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از ظرفیت های بالقوه و با تکیه بر توان متخصصان داخلی و با الگو پذیری از این ایام خجسته به منظور استقلال در توسعه زیرساختها وگام نهادن در مسیر دانشگاه الکترونیک و هوشمند، اقدام به طراحی و پیاده سازی سامانه یکپارچه دانشگاه آزاد اسلامی (ساجد) نموده است تا از یک طرف خود باوری و عزت نفس را برای نیروهای انسانی خود به ارمغان آورد و از سوی دیگر پرچم این دانشگاه را همچون پرچم سرافراز جمهوری اسلامی در قله رفیع علم برافراشته باشد. از این رو معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با افتخار اعلام می دارد به منظور کنترل بر خط فعالیتهای مالی جهت بهینه مصرف کردن منابع مالی توسط واحدهای دانشگاهی که این مهم نشات گرفته از اقتصاد مقاومتی می باشد نسبت به طراحی سامانه ساجد اقدام نموده است.

دانلود بخشنامه

 
#

اشتراک این خبر در :