مهلت ثبت‌نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تا پایان خردادماه تمدید شد.

مهلت ثبت‌نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تمدید شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، بر اساس تقاضای جمعی از داوطلبان مهلت ثبت‌نام در آزمون ورودی دانشگاهعلوم اسلامی رضوی که پیش از این تا پانزده خردادماه اعلام شده بود، تا پایان این ماه تمدید شد.

رشته‌های مقطع کارشناسی شامل علوم قرآنی و حدیث، حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی، اقتصاد، حقوق و ادبیات عربی می‌شود.

داوطلبان در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌توانند در یکی از رشته‌های ادبیات عرب، ادبیات فارسی، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، علوم قرآنی و حدیث، حقوق خصوصی، حقوق جزایی و جرم‌شناسی، حقوق بین‌الملل، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی ثبت‌نام کنند.

رشته‌های مقطع دکتری نیز علوم قرآنی و حدیث، حقوق کیفری و جرم‌شناسی، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق بین‌الملل، حقوق خصوصی و فقه جزایی هستند.

داوطلبان می‌توانند تا پایان خردادماه به سایت این دانشگاه به نشانی
www.razavi.ac.ir http://www.razavi.ac.ir مراجعه کنند.

داوطلبان گرامی، لطفا موارد زیر را مطالعه فرمایید

ارتباط با ما (اینجاکلیک کنید)
دانلود راهنمای آزمون ، نمونه سوالات و منابع آزمون (اینجا کلیک نمایید)
برگزاری آزمون هر سه مقطع کارشناسی (برادران) و کارشناسی ارشد و دکتری (خواهران و برادران): بعد از ظهر جمعه ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ ساعت ۱۶:۰۰
محدودیت سنی برای ثبت نام : کارشناسی برادران دیپلم و پیش دانشگاهی : (متولدین ۱۳۷۸ به بعد) مدت زمان خدمت نظام وظیفه به سن اضافه می گردد کارشناسی برادران طلبه سطح یک: (متولدین ۱۳۷۱ به بعد) کارشناسی ارشد خواهران و برادران : (متولدین ۱۳۶۸ به بعد ) دکتری خواهران و برادران : (متولدین ۱۳۶۳ به بعد)
در صورت پرداخت وجه و فراموشی رمز عبور ، کد ملی خود را وارد نمایید تا رمز عبور شما به شماره همراه ثبت شده توسط شما ارسال گردد.
دانلود فایل دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد (کلیک کنید)
دانلود دفتر چه راهنمای آزمون دکتری (کلیک کنید)

 
#

اشتراک این خبر در :