اطلاعیه پذیرش بدون آزمون دانشجویان استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد برای نیمسال اول سال تحصیلی۹۹-۹۸ دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منتشر شد

به گزارش پی اچ دی ایران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در نظر دارد براساس آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد (آیین نامه ۲۹۹۵۵۷۴/۲ مورخ ۱۶/۱۲/۹۶ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) اقدام به پذیرش دانشجو برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در رشته های پیوست نماید. لذا دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در رشته/ گرایش های مذکور ضمن دارا بودن شرایط لازم و پذیرش تعهدات مرتبط به آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان می بایستی مدارک لازم را تا تاریخ ۱۵/۳/۹۸ به آدرس چابهار، بلوار شهید ریگی، خیابان دانشگاه، دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه به کد پستی ۹۹۷۱۷۵۶۴۹۹  پست نمایند.

شرایط لازم:
۱-    متقاضی بایستی در پایان شش نیمسال نخست تحصیل حداقل سه چهارم کل واحدهای لازم برای فارغ التحصیلی را گذرانده باشد.
۲-    متقاضی بایستی در پایان شش نیمسال نخست تحصیل در بین هم ورودی ها جزء ۱۵ درصد برتر باشد.
۳-    طول سنوات تحصیل متقاضی نباید از هشت نیمسال تجاوز نماید.

مدارک لازم جهت ثبت نام:
۱-    فرم تکمیل شده متناسب با هر متقاضی. ( الف یا ب)
۲-    تصویر تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و کارت دانشجویی
۳-    یک قطعه عکس ۴×۳ با ذکر مشخصات متقاضی در پشت آن ها.
۴-    ریز نمرات تایید شده توسط مدیریت امور آموزشی دانشگاه
۵-    سایر مدارک (رزومه ی علمی و مستندات پژوهشی)
۶-    پرداخت حق ثبت نام به مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ (پانصد هزار ریال) به حساب شماره شبای 750100004001073803020559 IR و شناسه۳۵۲۰۷۳۸۶۳۱۱۹۲۰۰۰۰۲۴۰۰۳۳۱۵۱۶۲۰۰ بنام درآمد اختصاصی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
 
توضیحات مهم:
–    پذیرش بدون آزمون از دانشجویان کارشناسی در دوره کارشناسی ارشد، مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه انجام می پذیرد.
–    اسامی پذیرفته شدگان اولیه در دانشگاه به همراه مدارک و مستندات مربوط برای تطبیق شرایط وفق آیین نامه و اعلام پذیرفته شدگان نهایی، به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال خواهد شد.
–    متقاضیانی که از طریق این آیین نامه در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار پذیرفته شوند و اسامی انها در پرتال سازمان سنجش ثبت شود شانس پذیرش در سایر دانشگاهها را از دست خواهند داد.
–    متقاضیان موظف اند نتیجه پذیرش اولیه در دانشگاه را ظرف ۱۰ روز از اخرین زمان ثبت نام از وب سایت دانشگاه و دفتر استعداد درخشان دانشگاه پیگیری کنند و تا یک هفته بعد از اعلام نتایج پذیرش اولیه مهلت اعتراض وجود دارد در غیر اینصورت پذیرفته شدگان جهت تایید نهایی به سازمان سنجش ارسال می شود و عواقب آن متوجه دانشجو خواهد بود.
–    مدارک ارسالی داوطلبان و وجه پرداختی آنها به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
–    به مدارک ناقص و یا دریافت شده بعد از تاریخ ۳۱/۰۲/۱۳۹۸ ترتیب اثر داده نخواهد شد.
–    داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در وقت اداری با مدیریت استعدادهای درخشان دانشگاه تماس حاصل نمایند. تلفن تماس: ۰۵۴۳۱۲۷۲۲۴۱


مدیریت استعدادهای درخشان دانشگاه

برای دانلود فایلها به قسمت پیوست مراجعه کنیداشتراک گذاری    فایل های پیوستی

 
#

اشتراک این خبر در :