“پردیس ارس دانشگاه تهران بر اساس مجوز شماره ۲۸۳۹۰۵/۲۲/۲ مورخ ۰۸/‏۱۱/‏۱۳۹۷‬ مدیر کل محترم دفتر گسترش آموزش عالی ‬ وزارت علوم, تحقیقات و فناوری برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ در مقطع دکتری در بعضی از رشته ها از طریق بررسی سوابق آموزشی – پژوهشی و مصاحبه دانشجو می‌پذیرد. شیوه نامه دکتری پیوست می‌باشد.

ضمناٌ ثبت نام الکترونیکی از روز شنبه مورخ ۱۳/‏۱۱/‏۱۳۹۷‬ لغایت سه شنبه مورخ ۲۳/‏۱۱/‏۱۳۹۷‬ از طریق سامانه http://admission.ut.ac.ir صورت می‌پذیرد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به شیوه نامه و یا به وبگاه پردیس بین المللی ارس مراجعه نمایند. “

شایان ذکر است کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ های مقررفوق ثبت نام الکترونیکی نموده و پس از اقدام با در دست داشتن تائیدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس بینالمللی ارس مراجعه نمایند. لازم به ذکر است در صورت عدم ثبت نام از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

-‌‌شیوه نامه

قابل توجه متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری تخصصی – پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

بدینوسیله به اطلاع می رساند، متقاضیان تحصیل در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران می توانند ضمن دریافت راهنمای ثبت نام و شیوه نامه دکتری تخصصی آزمون اختصاصی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ پردیس بین المللی ارس، از طریق لینک http://admission.ut.ac.ir/fa اقدام به ثبت نام در سامانه جامع آموزش نمایند.

تذکرات بسیار مهم:

 1. به مدارکی که به صورت ناخوانا بارگذاری شده باشد امتیازی تعلق نخواهد گرفت (در صورتی که حجم فایل زیاد باشد می تواند آن را به صورت فایل زیپ بارگذاری نمائید، همچنین برای بارگذاری بیش از یک فایل در یک لینک نیز می توانید از این روش استفاده نمائید).

  * تاکید می شود فقط به مدارکی امتیاز تعلق خواهد گرفت که در سامانه بارگذاری شده باشند.

  * به مدارک ارائه شده بعد از خاتمه زمان ثبت نام هیچ امتیازی تعلق نخواهد گرفت.

  * در صورت بروز هر گونه مشکل در بارگذاری مدارک، با همکاران پردیس بین المللی ارس تماس بگیرید.

 2. با توجه به تخصیص امتیاز به مدارک گواهی دیپلم (برای متقاضیان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی)، گواهی کارشناسی (برای متقاضیان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی) و گواهی کارشناسی ارشد (برای متقاضیان مقطع دکتری تخصصی) و نیز تخصیص امتیاز به برخی از دروس منتخب در مقاطع تحصیلی ذکر شده، ارسال مدارک به طور خوانا و بارگذاری ریزنمرات ممهور به مهر معاونت آموزشی دانشگاه مربوطه به طور شفاف مورد نیاز است. در صورت عدم بارگذاری این مدارک در سایت معرفی شده در مدت زمان ثبت نام، هیچگونه امتیازی از این بابت به متقاضی تعلق نگرفته و ارائه آنها در زمان مصاحبه و یا هر زمان بعد از پایان زمان ثبت نام الکترونیکی پذیرفته نمی شود.
 3. زمان مصاحبه از روز چهارشنبه مورخ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ تا روز جمعه مورخ ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ خواهد بود، محل مصاحبه و زمان انجام مصاحبه برای هر کدام از متقاضیان متعاقباً از طریق سایت پردیس بین المللی ارس اعلام خواهد شد.
 4. در صورت عدم مراجعه داوطلب برای شرکت در جلسه مصاحبه در موعد مقرر و عدم اطلاع از اطلاعیه های منتشر شده در سایت پردیس بین المللی ارس در خصوص زمان و مکان انجام مصاحبه، هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد و زمان مصاحبه تمدید نمی شود.
 5. تصویر صفحه اول مقالات اعم از چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی و نیز در کنفرانس های علمی الزامی است لیکن ارائه کامل مقالات در زمان مصاحبه ضروری می باشد.
 6. آن دسته از متقاضیانی که مایل به استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران یا مربیان دانشگاه ها می باشند می باید در زمان مصاحبه، مدارک مربوطه را ارائه و تحویل نمایند.
 7. همواره اخبار و رویدادهای مربوط به ثبت نام و مصاحبه را از طریق سایت رسمی پردیس به آدرس aras.ut.ac.ir دنبال نموده و درصورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند ثبت نام و دریافت پاسخ سوالات احتمالی، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.
شماره های پردیس ارس: ۷- ۰۴۱۴۲۰۲۴۸۲۵ شماره های داخلی اداره آموزش : ۳۰۱ – ۳۰۸ -۳۰۲
اسامی رشته های پذیرش دانشجو  درمقطع دکتری
شماره ردیف نام رشته ظرفیت پذیرش
۱ سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی ۷
۲ حقوق جزا و جرم شناسی ۷
۳ مدیریت دولتی – رفتار سازمانی ۷
۴ روانشناسی تربیتی ۷
۵ مدیریت آموزشی ۷
۶ آموزش زبان انگلیسی ۷
۷ مهندسی معماری ۷
۸ علوم و مهندسی صنایع غذایی – صنایع غذایی ۷
۹ حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی ۷
۱۰ مالی گرایش مهندسی مالی ۷
۱۱ حسابداری ۷
 
#

اشتراک این خبر در :