بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون های بین المللی (TOEFL,GRE (iBT می رساند، فروش ووچر برای ثبت نام درآزمون های فوق، از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۸ از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org  (لینک آزمون های بین المللی) به شرح ذیل صورت می پذیرد.

تکالیف داوطلبان:

۱٫ مراجعه به سایت اینترنتی ets.org:

a.  ایجاد حساب کاربری آزمون TOEFL یا GRE

b. در صورتی که داوطلب قبلا دارای حساب کاربری است، نیاز به ایجاد مجدد حساب کاربری ندارد.

۲٫ مراجعه به سایت اینترنتی ets.sanjesh.org:

a. مطالعه شرایط و ضوابط

b. تکمیل فرم مشخصات فردی، انتخاب نوع آزمون، تاریخ آزمون، مرکز مجری آزمون و شماره حساب بانکی داوطلب در صورتی که لازم به  استرداد وجه باشد (داوطلب حداکثر دو تاریخ/مرکز برای ثبت نام می تواند پیشنهاد کند).

c. پس از تکمیل فرم، پیامکی حاوی کدپیگیری و هزینه آزمون به تلفن همراه داوطلب ارسال می شود.

d. هدایت داوطلب به سایت بانک، پس از وارد کردن کدپیگیری (در سایت، نام بانک، مبلغ آزمون و نام موسسه مجاز فرووش ووچر، به داوطلب نمایش داده می شود).

e. وارد کردن اطلاعات کارت بانکی (شماره کارت ، رمز اینترنتی، CVV2 و تاریخ انقضا) و کسر وجه از کارت داوطلب و واریز به شماره حساب موسسه اعلام شده از سوی سایت سازمان.

f. ارسال اطلاعات مورد نیاز از داوطلب برای موسسه معرفی شده و تلاش آن موسسه جهت ثبت نام داوطلب در آزمون در تاریخ های پیشنهاد شده از سوی داوطلب.

g. پس از ثبت نام توسط موسسه مجاز، ارسال ایمیل تاییدیه ثبت نام از سوی موسسه ETS و ارسال پیامک تاییدیه ثبت نام از سوی سازمان سنجش برای داوطلب.

تذکر:

۱٫ در صورتی که نام کاربری یا رمز مربوط به حساب کاربری اشتباه باشد، یا مشخصات ثبت شده توسط داوطلب با اطلاعات حساب کاربری مطابقت نداشته باشد، موسسه همکار، درخواست داوطلب را لغو کرده و پیامکی به داوطلب ارسال خواهد کرد و این مساله را به وی گزارش می دهد نام ایشان نیز در لیست استرداد وجه آن موسسه قرار خواهد گرفت. استرداد وجه حدوداً، ۷ روز کاری به طول می انجامد. لذا لازم است که داوطلبان نام کاربری و رمز خود را با دقت در سایت ثبت نمایند و علایم، کوچک و بزرگ بودن حروف را به دقت مدنظر داشته باشند.

۲٫ در صورتی که موسسات مجری آزمون در تاریخ های پیشنهادی از سوی داوطلب، دارای ظرفیت خالی نباشند، و موسسه نتواند داوطلب را ثبت نام نماید، پس از چندین بار تلاش موسسه در فاصله های زمانی چند ساعته (حداکثر ۲ روز) و عدم موفقیت در ثبت نام، موسسه همکار موظف است، نسبت به استرداد وجه به حساب داوطلب اقدام نماید.

۳٫ جهت کنترل عرضه و تقاضا، در حال حاضر هر داوطلب در طول ۲ ماه، فقط یک فرصت ثبت نام از طریق این سامانه را دارد.

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۳/۰۷ این سازمان مراکز مجاز فروش ووچر آزمون زبان های بین المللی TOEFL و (GRE (IBT به شرح ذیل می باشد.

۱- موسسه فرهنگی هنری ایرسافام:

پایگاه اطلاع رسانی: http://ielts.irsafam.com

نشانی: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، انتهای خیابان شهید میرزاپور(سهیل)، قلندری شمالی، بن بست ساناز، پلاک ۳

شماره تلفن: ۲۲۲۴۶۷۱۰ الی ۲۲۲۴۶۷۱۳ (پیش شماره ۰۲۱)

۲- موسسه آیلتس تهران:

پایگاه اطلاع رسانی: http://www.ieltstehran.com

نشانی: تهران، خیابان فرمانیه غربی، بین خیابان آقایی و آریا، بالای بانک پاسارگاد پلاک ۱۱۸

شماره تلفن: ۲۶۴۵۹۲۳۹ – ۲۲۶۹۲۸۳۳ – ۲۶۶۵۸۳۱۳ (پیش شماره ۰۲۱)

۳- موسسه ایران زمین:

پایگاه اطلاع رسانی: http://www.iranzaminedu.com

نشانی: تهران، بالاتر از میدان ولی عصر(ع)، نرسیده به خیابان زرتشت، نبش سینمای آفریقا، کوچه عتیقی نژاد، پلاک ۱۸ طبقه سوم

شماره تلفن: ۸۸۹۲۶۲۱۰-۰۲۱

۴- موسسه آریو گفتمان فردا:

نشانی: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بلوار سرو شرقی، برج پایدار، واحد ۴۰۴ 

شماره تلفن: ۲۲۳۶۳۱۱۷ – ۲۲۳۷۵۲۴۷- ۲۲۳۷۵۲۴۸ – ۲۲۳۶۶۹۴۶ (پیش شماره ۰۲۱)

 
#

اشتراک این خبر در :