ثبت نام اولیه پذیرش دانشجو بدون آزمون استعداد های درخشان دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع دکتری سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از امروز تا ۱۰ اردیبهشت صرفاً به صورت غیرحضوری از طریق سامانه گلستان آغاز شد.

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 دانشگاه علم و صنعت از امروز آغاز شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه علم و صنعت ایران ، ثبت نام اولیه پذیرش دانشجو بدون آزمون استعداد های درخشان دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع دکتری سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از امروز تا ۱۰ اردیبهشت صرفاً به صورت غیرحضوری از طریق سامانه گلستان آغاز شد.

براساس این گزارش ، دانشگاه علم و صنعت ایران درخواست دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان سال   98-99 را در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ( آیین نامه ی استعدادهای درخشان مورخ ۱۸-۱۶ تیرماه سال ۹۳ و ابلاغیه ۱۶ اسفند سال ۹۶) و مصوبه ستاد ممتازین دوره دکتری دانشگاه، در رشته‏ و گرایش های اعلام شده، مورد بررسی قرار می ‏دهد.

لازم به ذکر است ، متقاضیان ‏باید ثبت ‏نام اولیه خود را از امروز تا ۱۰ اردیبهشت سال جاری صرفاً به صورت غیرحضوری از طریق سامانه گلستان به   آدرس:


https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm

 انجام دهند. 

اطلاعیه و خلاصه آیین نامه
راهنمای تصویری

لازم به ذکر است ، متقاضیان ‏باید ثبت ‏نام اولیه خود را از امروز تا ۱۰ اردیبهشت سال جاری صرفاً به صورت غیرحضوری از طریق سامانه گلستان به   آدرس:https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm انجام دهند. 

 
#

اشتراک این خبر در :