آخرین فراخوانهای بورسیه ارشد و دکتری در کشورهای سوئد، اسکاتلند و آلمان را در لینکهای زیر مشاهده کنید

🔴 بورسیه‌های کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری، دانشگاه چالمرز، #سوئد
📋 دانشگاه چالمرز واقع در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده ازا ین فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا ۲۵ دی ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
🖇 http://opizo.me/I1l47Q

🔴 بورسیه‌های دکتری در رشته‌های تاریخ، مطالعات کلاسیک و باستان‌شناسی، دانشگاه ادینبورو، #اسکاتلند
📋 دانشگاه ادینبورو واقع در کشور اسکاتلند به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی طی دوره دکترا در رشته‌های تاریخ، مطالعات کلاسیک و باستان‌شناسی بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته‌ها می‌باید مدارک خود را حداکثر تا ۱۱ بهمن ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
🖇 http://opizo.me/mPKuVE

🔴 بورسیه‌های کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه اوربرو، #سوئد
📋 دانشگاه اوربرو در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه بورسیه ارائه می‌دهد. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا ۱۱ بهمن ما به این دانشگاه ارسال کنند.
🖇 http://opizo.me/7YhECO

🔴 بورسیه‌های دکترا در مرکز تحصیلات تکمیلی بین‌المللی برای مطالعه فرهنگ، دانشگاه گیسن، #آلمان

📋 مرکز تحصیلات تکمیلی بین‌المللی برای مطالعه فرهنگ واقع در دانشگاه گیسن آلمان به هشت دانشجوی بین المللی متقاضی طی دوره دکترا با پژوهش در این مرکز بورسیه دکترا ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این مرکز می‌باید مدارک خود را حداکثر تا ۱۲ بهمن به این دانشگاه ارسال کنند.
🖇 http://opizo.me/co7Rxa

🔴کمک هزینه اقامت و پژوهش درباره تاریخ قرون وسطی، کالج شهری آکسفورد، انگلستان
📋 کالج شهری آکسفورد واقع در کشور انگلستان به شماری از پژوهشگران علاقه‌مند به اقامت در این کالج و و پژوهش درباره تاریخ قرون وسطی کمک هزینه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به پژوهش در این زمینه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا ۲۶ دی ماه به این کالج ارسال کنند.

http://opizo.me/5f1LBQ

🔴 بورسیه‌های دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه ساسکس، انگلستان
📋 دانشگاه ساسکس واقع در کشور انگلستان به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی طی دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های علوم این دانشگاه بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا ۸ مهر سال آتی به این دانشگاه ارسال کنند.

🖇 http://opizo.me/VlnA7L

🔴بورسیه‌های امیل بوتمی برای تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد در کشور فرانسه

📋 بورسیه‌های امیل بوتمی به شماری از دانشجویان غیراروپائی متقاضی تحصیل در دوره‌های دو ساله کارشناسی ارشد در کشور فرانسه ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به تحصیل در این دوره‌ها، می‌باید مدارک لازم را حداکثر تا ۱۳ دی ماه ارسال کنند.

http://opizo.me/KtQWGE

 
#

اشتراک این خبر در :