آخرین جزئیات و نحوه ثبت نام جهت دعوت به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به اطلاع کلیه داوطلبانی که موفق به مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شده اند می رساند، در سال جاری کلیه مصاحبه های دوره دکتری تخصصی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

آخرین جزئیات و  نحوه  ثبت نام جهت دعوت به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی

به اطلاع کلیه داوطلبانی که موفق به مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شده اند ، می­ رساند، در سال جاری کلیه مصاحبه های دوره دکتری تخصصی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

لذا آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته/گرایش در واحدهای دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب نموده اند ، لازم است برای هررشته/گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه که در تهران برگزار می شود شرکت نمایند. بدیهی است نمره کسب شده توسط داوطلب در مصاحبه یک رشته/گرایش به منظور ارزیابی وی در کلیه واحدهای دانشگاهی انتخابی آن رشته/گرایش که حد نصاب نمره علمی را کسب نموده ­اند، لحاظ خواهد شد.داوطلبان به منظور ثبت نام برای شرکت در مصاحبه موظفند با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org   به ازای هر رشته/گرایش مجاز به منظور حضور در جلسه مصاحبه ، مبلغ ۹۲۰۰۰۰ ریال پرداخت و ثبت نام نمایند.

داوطلبان پس از ثبت نام لازم است از بخش گزارش وضعیت ، رسید ثبت نام و پرداخت وجه مصاحبه را دریافت و آن را تا زمان شرکت در جلسه مصاحبه نگهداری نمایند.

ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۹ خرداد ماه ادامه خواهد داشت و عدم ثبت نام در سامانه به منزله انصراف خواهد بود . زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه، متعاقباً اعلام خواهد شد.

به بهانه فراخوان مصاحبه علمی آزمون دکتری دانشگاه‌ها؛ ۱۲نکته برای یک مصاحبه
موفق


رئیس دانشگاه آزاد خبر داد ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد/ افزایش ۱۲ تا ۱۶ درصدی شهریه


 
#

اشتراک این خبر در :